Search
× Search
Öppet idag: 9-17 | Telefon: 0221-76 00 55


 

 

Vi finns i Valskog

Vi på Albins Husbilar gör allt för att erbjuda er bästa möjliga service.
Ring och boka tid för visning redan idag!


Vår personal

 


Mikael Albinsson

VD

0221-584362

mikael@albinshusbilar.se



Benjamin Mattsson

Kundmottagare/Butik

0221-584363

benjamin@albinshusbilar.se

 


Ingemar Olsson

Verkstad/Transport



Frida Holtfors

Rekond

 


Magnus Sandin

Försäljnings- och driftchef

0221-584360

magnus@albinshusbilar.se



Lars-Ove Karlsson

Försäkringsskador/Tidsbokning

0221-584366

lars-ove@albinshusbilar.se



Emil Höglund

Mekaniker/Montör

 


Gunnar Olsson

Transport



Sean Denaj

Rekond


Lotta Hjelm

Butiksansvarig

0221-584365

lotta@albinshusbilar.se



Jimmy Eriksson

Tidsbokning/Mekaniker/Montör

0221-76 00 55 val 2

jimmy.e@albinshusbilar.se



Oskar Deleryd

Mekaniker/Montör



Simon Andersson

Rekond



Kicki Karlsson

Ekonomi- och Admin/IT-ansvarig

0221-584361

kicki@albinshusbilar.se

 

KONTAKTUPPGIFTER:

 

Måndag-Fredag: 09.00-17.00
Lördag: STÄNGT (december)
Söndag: STÄNGT

Från och med den 21 december stänger vi för jul och nyår.
Öppnar igen lördag 5 januari 10-16. Säsongstart!

Besöksadress:
Arboga vägen 314
731 60 Valskog

Telefon: 0221-76 00 55
E-post: info@albinshusbilar.se  

 

Albins Husbilar

Arboga vägen 314
731 60 Valskog

Telefon: 0221-76 00 55
E-post:
info@albinshusbilar.se

Följ oss

Öppettider

Mån-Fre: 9-17
Lör: 10-14
Sön: Stängt!

Kommande/Avvikande öppettider >>

In och utlämning av husvagnar och husbilar till verkstaden sker under vardagar. Töm ur vattentankar innan inlämning.

Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2019 | Alla rättigheter reserverade | Beställd och levererad från produkter.campagon.se
Back To Top